Jsme s Vámi

  Poskytujeme opravdu rychlé a stabilní připojení k internetu až 1Gb/s .
 Využíváme vlastní infrastrukturu i sítě jiných operátorů.
V Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji provozujeme vlastní rozsáhlou síť                                          s více než  2 000 +  přípojkami a více než  130  přístupových bodů bezdrátové sítě.

ZDARMA ke všem tarifům:

  • rychlá instalace 
  • 30 dní na vyzkoušení
  • podpora 24/7
  • kompenzace výpovědních sankcí

Pomůžeme Vám přejít od konkurence

  • Bezplatné ověření dostupnosti 
  • Poradíme s výpovědí u stávajícího poskytovatele
  • Měsíc zdarma za doporučení


Nabídka připojení

Nejžádanější internetové připojení pro domácnosti s ideálním poměrem rychlosti a ceny.

Cena zařízení pro příjem internetu se stanovuje dle typu připojení. Je třeba počítat s cenou za bezdrátový router - případně vícepráce (kabel, lišty a pod.). Cena je hodně individuální a rádi Vám ji upřesníme mailem, na telefonu nebo osobně u Vás na místě. Koncové zařízení je vždy majetkem zákazníka a může mu tak v budoucnu sloužit dobře i při změně dodavatele služeb. Co ještě od nás získáte?                                                                       Smlouvu bez úvazku a s výpovědní lhůtou jen 30 dní.


INSTALACE. Jak probíhá ?

Přijímací anténa se nejčastěji instaluje na střechu Vašeho domu a to tak, aby měla přímou viditelnost na nejbližší vysílač. Pro ukotvení antény zpravidla využíváme stožár nebo výložník na komínové těleso. Od přijímací antény pak svedeme kabel do Vašeho bytu/kanceláře, kde jej zakončíme wifi routerem pro vytvoření domácí wifi sítě. V případě, že je již na Vašem domě naše přijímací anténa nainstalována a Vaši sousedé si již náš internet užívají, je vše mnohem jednodušší. Pro připojení internetu na doma využíváme technologie 5GHz

 

INSTALACE. Jak na to ?

V případě technologií 5G, 60G, Optika, LAN a WiFi Vám následující pracovní den po dokončení objednávky zavoláme a domluvíme se na vhodném termínu instalace. S termínem se vám vždy snažíme vyjít vstříc. Zapojení WiFi routeru je v tomto případě jednoduché, a proto vše zvládnete bez problému sami.

 

Proč 60GHz:  než jiné typy připojení vzduchem?

Službu poskytujeme na naší vlastní síti s frekvenci 60 - 70 GHz. Jde o nelicencované frekvenční pásmo vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi ani k zahlcení pásma mobilními službami. Díky širokému vysílacímu pásmu 2100 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení až 1Gbs.
Provoz v ČR je možný v souladu s platným všeobecným oprávněním pro 60 GHz pásmo, tj. VO-R/12/09.2010-12

SLUŽBY. Bez závazků ?

Samozřejmě! Znamená to, že vás k sobě nepoutáme žádnou finanční sankcí. Smlouvu s vámi uzavřeme na dobu neurčitou s možností závazek kdykoliv vypovědět se zákonnou 30 denní výpovědní dobou.


PROČ:Optický internet

V bytových domech nabízíme špičkové internetové připojení přes optickou síť s rychlostí až 1 Gb/s! Vynikající stabilita i odezvy. Jednoduše to nejlepší z naší nabídky internetu na doma.

KDE: Ověření rychlosti

Pro ověření rychlosti doporučujeme využít server www.speedtest.net. Tento server vám poskytne nejpřesnější údaje naměřených hodnot


Péče o zákazníky
Instalace a rychlost
Smlouvy a další informace
Kontakty