Internet do rodinného domu

   Jestli řešíte neustálé problémy s internetem, obraťte se na nás. S připojováním rodinných domů máme bohaté zkušenosti, díky kterým vám internet konečně poběží. Nastavíme vám domácí bezdrátovou síť tak, aby doopravdy fungovala. Nabízíme neomezený vysokorychlostní internet pro vaši domácnost.
  Připojíme vás přes Technologii v pásmu 60GHz. Naše konektivita vám přináší nejlepší internet.
  Instalace je formou balíčku a v ceně měsíčního paušálu navíc máte i nonstop technickou podporu a výjezd technika.
  Nyní ke každému internetovému připojení IPTV na 14 dní zdarma

ZDARMA ke všem tarifům:

 • Návštěvu technika a aktivaci služby
 • Instalaci, včetně instalace zařízení a kabeláže
 • Nastavení na koncovém zařízení a představení funkčnosti
 •  Podpora 24 / 7


Pomůžeme Vám přejít od konkurence

 • Bezplatné ověření dostupnosti 
 • Poradíme s výpovědí u stávajícího poskytovatele
 • Měsíc zdarma za doporučení

 

Nabídka připojení 60GHz

Nejžádanější internetové připojení pro domácnosti s ideálním poměrem rychlosti a ceny.

Jednotlivé rychlosti dle VO-S/1/08.2020-9 naleznete v kompletním ceníku.

Aktivační poplatek se účtuje za aktivaci tarifu jako příspěvek na vyčlenění přenosové kapacity v přístupové síti poskytovatele. Aktivační poplatek v případě potřeby zřídit nové přípojné vedení zahrnuje také cestovné, montáž sady pro bezdrátové připojení a konfiguraci připojení u zákazníka v rozsahu do 2 hodin. Aktivační poplatek nezahrnuje WiFi router, výložník, nestandardní anténu, switch, zásuvku a lišty, vícepráce jako např. servis počítače zákazníka nebo lištování, toto je účtováno zvlášť.                                      Cena za více práce je hodně individuální a rádi Vám ji upřesníme mailem, na telefonu nebo osobně u Vás na místě. Co ještě od nás získáte? Smlouvu bez úvazku a s výpovědní lhůtou jen 30 dní.


Pásmo 60GHz

  Bezdrátové spoje v pásmu 60 GHz (přesněji 57–66 GHz) přináší řadu výhod. Jde o pásmo bezlicenční a jeho využití je tedy pro uživatele (ať již operátora, nebo koncového zákazníka) bezplatné. Nabízí velikou šíři využitelného spektra, čímž umožňuje použití širokých kanálů a vysoké kapacity, z principu šíření signálu je díky malému dosahu odolné vůči vzájemnému rušení.  Při přímém porovnání s technologií Wi-Fi v pásmu 2,4, resp. 5 GHz vynikne hlavní rozdíl, který předurčuje pásmo 60 GHz pro poskytování vysokorychlostního bezdrátového internetu – zatímco v současných Wi-Fi sítích se šířka používaného kanálu pohybuje v řádu desítek megahertzů (20/40/80 MHz), v pásmu 60 GHz se prozatím jedná o 2,16 GHz, tedy šířku o dva řády vyšší.   Tato skutečnost umožňuje dosahovat přenosových kapacit až několika Gb/s bez použití pokročilých technologií, jako je např. MIMO. Už v současné době, tedy na začátku masového nasazení, jsou běžně dostupná zařízení která dokáží přenést 1 Gb/s na vzdálenost stovek metrů.  Síť přístupových bodů musí být sice díky kratšímu dosahu hustší, nicméně riziko rušení, tolik známé ze stávajících Wi-Fi sítí, je minimalizováno. Zároveň je tak na jeden přístupový bod možné připojit jen menší množství bližších klientů, což dále prospívá kvalitě služby.

 Pro koncového zákazníka i poskytovatele internetu přichází zajímavá možnost – bez nutnosti vysokých investic nabídnout rychlosti blížící se bájnému „gigabitu“ i v místech, kde by jinak bylo neekonomické či technicky nemožné zřizovat optické přípojky. Typickým použitím spojů v pásmu 60 GHz jsou totiž ony poslední metry z přístupového bodu poskytovatele až do domácnosti. Díky již zmíněným fyzikálním parametrům pásma se minimalizuje i problém vzájemného rušení, stejně jako ovlivňování spojů počasím (díky malé vzdálenosti) nebo vzájemného rušení klientů na stejné lokalitě.

  Z hlediska technologického je pásmo 60 GHz připraveno do značné míry změnit trh a vnést čerstvý vítr do oblasti poskytování bezdrátového internetu. Praktický dosah přístupových bodů v tomto pásmu se totiž pohybuje v řádu nižších stovek metrů – v závislosti na použité konfiguraci antén a požadované kapacitě.   Pro 1Gb/s konektivitu přístupového bodu to i při plném obsazení umožňuje bezproblémově nabízet připojení převyšující standardy NGA přípojek. A to na poměrně velkém území bez nutnosti investice do optické sítě do každého domu/objektu.


INSTALACE. Jak probíhá ?

Přijímací anténa se nejčastěji instaluje na střechu Vašeho domu a to tak, aby měla přímou viditelnost na nejbližší vysílač. Pro ukotvení antény zpravidla využíváme stožár nebo výložník na komínové těleso. Od přijímací antény pak svedeme kabel do Vašeho bytu/kanceláře, kde jej zakončíme wifi routerem pro vytvoření domácí wifi sítě. V případě, že je již na Vašem domě naše přijímací anténa nainstalována a Vaši sousedé si již náš internet užívají, je vše mnohem jednodušší. 

INSTALACE. Jak na to ?

V případě technologie 60G, vám následující pracovní den po dokončení objednávky zavoláme a domluvíme se na vhodném termínu instalace. S termínem se vám vždy snažíme vyjít vstříc. Zapojení WiFi routeru je v tomto případě jednoduché, a proto vše zvládnete bez problému sami.


Proč 60GHz:  než jiné typy připojení vzduchem?

Službu poskytujeme na naší vlastní síti s frekvenci 60 - 70 GHz. Jde o nelicencované frekvenční pásmo vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi ani k zahlcení pásma mobilními službami. Díky širokému vysílacímu pásmu 2100 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení až 1Gbs.
Provoz v ČR je možný v souladu s platným všeobecným oprávněním pro 60 GHz pásmo, tj. VO-R/12/09.2010-12

SLUŽBY. Bez závazků ?

Samozřejmě! Znamená to, že vás k sobě nepoutáme žádnou finanční sankcí. Smlouvu s vámi uzavřeme na dobu neurčitou s možností závazek kdykoliv vypovědět se zákonnou 30 denní výpovědní dobou.


KDE: Ověření rychlosti

Pro ověření rychlosti doporučujeme využít server www.speedtest.net. Tento server vám poskytne nejpřesnější údaje naměřených hodnot


 • Co je to VOIP
 • Výhody volání
 • Jak začít
 • Ceník všech služeb

 • Digitální televize
 • Seznam kanálů 
 • Ověření dostupnosti
 • Ceník

Péče o zákazníky
Instalace a rychlost
Smlouvy a další informace
Kontakty